Zabawa dobra na każdą okazję, czyli escape room

Zabawa dobra na każdą okazję, czyli escape room

Bez względu na to czy szukasz sposobu na fajnie spędzony dzień, bonu podarunkowego dla najbliższej Ci osoby, pomysłu na randkę, chcesz przetestować swojego nowego pracownika, czy po prostu spędzić miło dzień z rodziną. Na wszystkie te okazje mamy dla Ciebie odpowiedź escape room – Kraków jako jedno z największych polskich miast ma Ci ich sporo do zaoferowania. Pokój zagadek jako najmłodsza z dziedzin rozrywki świetnie sprawdzi się nie tylko na miłe i kreatywne spędzenie wolnej niedzieli z rodziną, ale też da Ci dużo adrenaliny gdy postanowisz się rozerwać z przyjaciółmi w piątkowy wieczór.

Co czeka Cię w pokoju zagadek?

Escape room to specjalne wyposażone i wykończone wnętrza, w których znajdują się ukryte zagadki, a rozwiązanie ich wszystkich doprowadzi nas do wyjścia. Szukając odpowiedniego pokoju zagadek możemy wybierać spośród wielu scenariuszy jak przygodowy, kryminalny i horror. Odpowiednia stylizacja niczym z filmu, grająca w te muzyka oraz specyficzne oświetlenie lub jego brak sprawiają, że w pomieszczeniu możemy naprawdę poczuć klimat. A co najważniejsze różnorodność wyposażenia escape roomu sprawia, że możemy odwiedzić go kilkukrotnie nie istnieje tutaj ryzyko, że któryś wystrój się powtórzy.

Escape room – w tej grze wiek nie gra roli

Wiek nie ma znaczenia. Do pokoju zagadek możemy wybrać się całą rodziną. Jest to fantastyczny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Gra została doceniona za swoje walory edukacyjne, bowiem rozwiązując zagadki ćwiczymy pamięć, kreatywność i swój spryt. Czy wiesz, że Lost Room – escape room Kraków – jest wybierany bardzo chętnie przez właścicieli firm jako test dla pracowników w celu zweryfikowania ich umiejętności miękkich. Bardzo często przedsiębiorcy urządzają w pokoju zagadek spotkanie firmowe, gdzie oprócz świetnej zabawy mają właśnie możliwość wypróbowania swoich pracowników w sytuacjach kryzysowych i stresowych.

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na randkę możesz zaprosić swoją połówkę na wspólne rozwiązywanie zagadek. Pamiętaj, że właśnie w sytuacji zagrożenia lub trudnym momencie możesz poznać wiele cech swojego partnera lub przyszłego partnera takich jak dbanie o drugą połówkę, współpraca czy reakcja na sytuację stresowe. Natomiast jeżeli jesteś osobą lubiącą adrenalinę i mocne wrażenia koniecznie musisz odwiedzić pokój zagadek.

Previous post Kristen Stewart na Czerwonym Dywanie 78. MFF w Wenecji: Odważny wybór mody